Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18585
Stary 08.02.2016, 23:39
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Ludojady raczej dobrze płacą, skoro kupuja zawodników po 2 mln €.
to mafijny klub przecież skonstruowali kosmiczną pakę jak na swoją ligę, a gościu gra raczej ogony no i kończy mu się kontrakt, myślę że warto byłoby spróbować mu się przyjrzeć

przykładowo latem oddali takiego typa za free:

http://www.transfermarkt.pl/roman-be.../spieler/80672

pralnia pieniędzy jak nic
Odpowiedz cytując