AYALA napisał(a):

|
Ludojady raczej dobrze płacą, skoro kupuja zawodników po 2 mln €.
|
to mafijny klub przecież

skonstruowali kosmiczną pakę jak na swoją ligę, a gościu gra raczej ogony no i kończy mu się kontrakt, myślę że warto byłoby spróbować mu się przyjrzeć
przykładowo latem oddali takiego typa za free:
http://www.transfermarkt.pl/roman-be.../spieler/80672
pralnia pieniędzy jak nic
