Wyświetl pojedynczy post
Robbie92
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: GŚ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73269
Stary 08.02.2016, 18:47
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
Głowa kończy karierę po tym sezonie, za niego na środek wskakuje Sadlok (daje rade ale w.g. mnie Maciek spełnia sie na boku obrony). Zostaje sam Pietrzak który:

1) jest nowy (nieobeznany z druzyna)
2) nie wykluczone ze trener bedzie go ustawiac na srodku lub lewej pomocy.

Takze nie wychylałbym sie ze stwierdzeniem ze dla Burego nie ma miejsca.

Oczywiście sytuacja moze sie zmienić jeli sprowadzimy drugiego Guzmicsa w miejsce Arka.
Głowacki stwierdził że jeśli będą okoliczności (kolejne wzmocnienia latem? puchary?) ku temu by zagrać jeszcze jeden sezon, to podpisze.
Faktycznie po Euro różnie może być Ryśkiem, ale kto powiedział że Węgry dobrze tam zagrają? Choćby nawet odszedł, coś koło od bańki w porywach do 3,4 baniek można oczekiwać za niego.. Wystarczy na zastępcę tańszego, a resztę z ewentualnego transferu pewnie na długi czy tam trupy z szafy Bednarza by poszła ;P

Jak dla mnie Burligę śmiało można by było puścić, choć lepiej by było zagranicę.. we Wrocławiu ucieszyłbym się widząc Bartosza w podstawie, jakby nie było Jovic po kontuzji ( w ostatnim sparingu z Hajdukiem występował w.. pomocy). Bartosz niech pokaże że jego dobre występy pod koniec rundy nie były przypadkiem..
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Odpowiedz cytując