tommiyacht napisał(a):

Głowa kończy karierę po tym sezonie, za niego na środek wskakuje Sadlok (daje rade ale w.g. mnie Maciek spełnia sie na boku obrony). Zostaje sam Pietrzak który:
1) jest nowy (nieobeznany z druzyna)
2) nie wykluczone ze trener bedzie go ustawiac na srodku lub lewej pomocy.
Takze nie wychylałbym sie ze stwierdzeniem ze dla Burego nie ma miejsca.
Oczywiście sytuacja moze sie zmienić jeli sprowadzimy drugiego Guzmicsa w miejsce Arka.
|
Głowacki stwierdził że jeśli będą okoliczności (kolejne wzmocnienia latem? puchary?) ku temu by zagrać jeszcze jeden sezon, to podpisze.
Faktycznie po Euro różnie może być Ryśkiem, ale kto powiedział że Węgry dobrze tam zagrają? Choćby nawet odszedł, coś koło od bańki w porywach do 3,4 baniek można oczekiwać za niego.. Wystarczy na zastępcę tańszego, a resztę z
ewentualnego transferu pewnie na długi czy tam trupy z szafy Bednarza
by poszła ;P
Jak dla mnie Burligę śmiało można by było puścić, choć lepiej by było zagranicę.. we Wrocławiu ucieszyłbym się widząc Bartosza w podstawie, jakby nie było Jovic po kontuzji ( w ostatnim sparingu z Hajdukiem występował w.. pomocy). Bartosz niech pokaże że jego dobre występy pod koniec rundy nie były przypadkiem..