Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18557
Stary 08.02.2016, 16:58
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Kontrakt na 2,5 roku, odpali za 2 lata, pogra dobrze pół roku i odejdzie.......
Dobry biznes ze strony Lechii.
Albo sprowadzają emerytów albo ładują kasę w piłkarzy z rynku niemieckiego, przypadek?

Nie 'sondze'.... prawdopodobnie 'spiseq' managerów!!!

Ciekawe do którego składu go kupili... chyba rezerw...
Ostatnio edytowane przez KrzychooR : 08.02.2016 o godz. 17:23.
Odpowiedz cytując