krzaq12 napisał(a):

Kontrakt na 2,5 roku, odpali za 2 lata, pogra dobrze pół roku i odejdzie.......
Dobry biznes ze strony Lechii.
Albo sprowadzają emerytów albo ładują kasę w piłkarzy z rynku niemieckiego, przypadek?
|
Nie 'sondze'.... prawdopodobnie 'spiseq' managerów!!!
Ciekawe do którego składu go kupili... chyba rezerw...