Panowie, a co o tym sądzić?
1) uzbrojony migrant (z całym arsenałem) o ośrodku dla uchodźców:
http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpi...uchodzcow-foto
2) Muzułmanie terroryzują studentów w Dortmundzie:
http://wpolityce.pl/swiat/280950-muz...owaly-z-perfum
3) Nachodźcy atakują ludzi w monachijskim metrze:
https://www.youtube.com/watch?v=T8tWr53W2gA
4) Przygarnęła imigranta. "W podzięce" zgwałcił ją i zamordował:
http://niezalezna.pl/75991-przygarnela-imigranta-ten-ja-zgwalcil-nastepnie-zamordowal
5) W Słubicach też zaczepiają ludzi. Czego tu szukają?
http://fakty.interia.pl/prasa/news-d...sz,nId,2138896
6) Tzw. "uchodźcy" uzyskując niemieckie obywatelstwo mogą być poważnym zagrożeniem dla polskiej ziemi:
http://wpolityce.pl/polityka/280820-...polskiej-ziemi
7) Kierowcy autobusów też czują się zagrożeni. Oddzielna kabina dla nich?
https://www.youtube.com/watch?v=l4lzdPnXjyI
8) Pudzianowski broni swojej firmy transport. przed uzbrojonymi "uchodźcami":
http://sport.se.pl/sporty-walki/mma/...ci_773942.html
9) Fiński sposób na obronę kobiet przed "uchodźcami":
https://www.youtube.com/watch?v=HAE4Y7tdVks
Jak dla mnie, dalsze pytania są zbędne. Jeszcze trochę, a - żeby przeżyć - nie można będzie wychodzić na ulice bez broni. W niektórych chorych krajach nawet gaz pieprzowy jest zakazany. I co teraz? Zgodzić się na pobicie/ gwałt/ okradzenie - czy też skorzystać z czarnego rynku i uzbroić się, ale ze świadomością, że jest to nielegalne? Para wodna pod zbyt wysokim ciśnieniem rozsadzi nawet mocne naczynie. Czy Europa doszła już do krytycznego poziomu ciśnienia wśród obywateli
