Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18543
Stary 08.02.2016, 12:22
szprotson napisał(a):Wyświetl post
no to juz w ogóle SF jak dla mnie.
Dokładnie. Ktoś może mi przypomnieć za kogo zapłaciliśmy ostatnio 200K Euro + ? Za Jovanovica? Genkova?

Nie ma w ogóle tematu płacenia takiej kasy za 22-letniego chłopaka. Albo rozwiązuje kontrakt i mamy go za darmo, albo jego klub jest w takim finansowym syfie, że wyjmiemy go za grosze. W sumie za Kuny.
Odpowiedz cytując