szprotson napisał(a):

|
no to juz w ogóle SF jak dla mnie.
|
Dokładnie. Ktoś może mi przypomnieć za kogo zapłaciliśmy ostatnio 200K Euro + ? Za Jovanovica? Genkova?
Nie ma w ogóle tematu płacenia takiej kasy za 22-letniego chłopaka. Albo rozwiązuje kontrakt i mamy go za darmo, albo jego klub jest w takim finansowym syfie, że wyjmiemy go za grosze. W sumie za Kuny.