Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73262
Stary 08.02.2016, 12:20
filemon napisał(a):Wyświetl post
Na lewej Sadlok i Pietrzak, na prawej Jovič i Bartosz. Brakuje tu miejsca dla Burligi,
Głowa kończy karierę po tym sezonie, za niego na środek wskakuje Sadlok (daje rade ale w.g. mnie Maciek spełnia sie na boku obrony). Zostaje sam Pietrzak który:

1) jest nowy (nieobeznany z druzyna)
2) nie wykluczone ze trener bedzie go ustawiac na srodku lub lewej pomocy.

Takze nie wychylałbym sie ze stwierdzeniem ze dla Burego nie ma miejsca.

Oczywiście sytuacja moze sie zmienić jeli sprowadzimy drugiego Guzmicsa w miejsce Arka.
Odpowiedz cytując