krzaq12 napisał(a):

Raczej nie za darmo, jego klub Slaven Belupo Koprivnica ma poważne kłopoty finansowe, a jedyną szansą na uratowanie budżetu jest sprzedaż najlepszych graczy.
Wątpię, aby oddawali swojego czołowego zawodnika za darmo, nie będzie to pewnie kwota rzędu 750 tys euro, ale trzeba się liczyć pewnie z wydatkiem rzędu +/- 200 tys. euro.
Zawodnik ma ważny kontrakt do 2016 roku.
|
Oczywiście, że nie będzie to 750k, ale w obecnej sytuacji 200k brzmi równie nieprawdopodobnie. Tutaj w grę wchodzi raczej wcześniejsze rozwiązanie kontraktu.