Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73243
Stary 07.02.2016, 20:47
Szkoda, że Łukasz Burliga odchodzi. Ma chłopak serce i do Wisły i do gry no i tę iskrę ułańskiej fantazji, która czasem powodowała pożar na boisku.

Mam nadzieję, że chłopak jest zadowolony z kontraktu i że będzie mu się wiodło.
Odpowiedz cytując