Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
marcinskubol
Junior Member
Od: 06.2014
Offline
#
73241
07.02.2016, 19:57
ale on za Probierza to słabo grał zresztą jak cała Wisła, tak naprawdę zaczął grać dobrze u Smudy
marcinskubol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcinskubol
Znajdź inne posty napisane przez marcinskubol