Jak dla mnie Burliga za Probierza wyciągał jedne z najlepszych statystyk w lidze, więc trudno się dziwić że chętnie wróci (albo mi się zdawało, że to ten okres) do tego trenera. Faktycznie mamy Jovicia, Bartosz naprawdę zaczyna grać nieźle i Bury stał się wyborem numer 3. Poza tym, chyba nie ma co mówic o casusie Legii i wg mnie spokojnie można go puścić, bądź zostawić nie zsyłając do rezerw. Ja się cieszę, że chłopak się ustatkował bo po jego przebojach to różnie bywało
