Wyświetl pojedynczy post
seba_109
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73227
Stary 07.02.2016, 18:05
Festence napisał(a):Wyświetl post
Jeśli informacje odnośnie Burligi się potwierdzą, jedno słowo - Szkoda.
z niewolnika nie ma pracownika. Gdzieś kiedyś czytałem, że Burliga chciał "spróbować czegoś innego"
Odpowiedz cytując