|
IMHO wiele przemawia za tym, że Brlek ma talent. Długość umowy, która się gdzieś tu przewija oznacza, że jeżeli gość wypali, to za 2 lata go opchniemy za kilka baniek Euro.
A co do Jirsaka - w obecnej Wiśle by brylował.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|