Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73216
Stary 07.02.2016, 15:07
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
nie twierdze ze Gargula mialby wrocic , po prostu stwierdzam fakt ze przy takiej parodii srodka pola to nawet taki- wyszydzany przez wielu- Gargula bylby teraz kolesiem od ktorego zaczynalibysmy 2 linie - mam nadzieje ze jesli sie w tym sezonie utrzymamy to latem ktos wkoncu pomysli nad budowa 2 lini - bo o gorna 8 sie nie martwie ....po prostu nie bedziemy tam grac na wiosne
Jak pisałem, że sprzedaż Stillicia i Garguły jednocześnie to głupota, bo nie będzie miał kto rozgrywać piłek z Pawłem to były śmiechy hihy. No to teraz jesteśmy, gdzie jesteśmy. Garguła miałby 1 skład z miejsca bo Pana Cliverallo przewyższał o jakieś 2 poziomy.
Odpowiedz cytując