arti napisał(a):

Nawet 35 (ur. 25 lutego 1981)
To przeszłość, nam trza Gargułów urodzonych w 199.
|
nie twierdze ze Gargula mialby wrocic , po prostu stwierdzam fakt ze przy takiej parodii srodka pola to nawet taki- wyszydzany przez wielu- Gargula bylby teraz kolesiem od ktorego zaczynalibysmy 2 linie - mam nadzieje ze jesli sie w tym sezonie utrzymamy to latem ktos wkoncu pomysli nad budowa 2 lini - bo o gorna 8 sie nie martwie ....po prostu nie bedziemy tam grac na wiosne