swiety37 napisał(a):

Ja posiadam pakiet max i dostałem od nich maila o zmianach i w mailu napisane miałem, że mogę z tego powodu rozwiązać z nimi umowę.
Wysłałem do nich zapytanie i w odpowiedzi dowiedziałem się że mogę rozwiązać umowę, ale na wszystkie usługi upc (internet kablowka i C+), co mi w sumie nawet bardziej pasuje. W sobotę składam wypowiedzenie.
|
Ja też dziękuję upc, idę do netii.
W pakiecie sport mają m.in. eleven!
