przy takich tuzach jak Uryga, Cywka, Popovic, Crivelaro , to nawet Gargula bylby pewnie profesorem w srodku pola ....a tak apropo : udowodniono Gargule cos w zwiazku z korupcja

...dla mnie koles mial szacun jak zgodzil sie na obnizenie zarobkow , wtedy na Niego narzekalismy a teraz bylby pewniakiem w wyjsciowym skladzie ...alez to szybko sie potoczylo