Wyświetl pojedynczy post
Kibic_55
Junior Member
 
Od: 07.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73205
Stary 06.02.2016, 21:38
Największym problemem jest brak zawodnika prowadzącego grę. Jeśli chodzi o defensywnego pomocnika, to dziwię się że nikt nie sprawdza na tej pozycji Sadloka. W reprezentacji młodzieżowej występował na tej pozycji. Ma dobre statystki w odbiorze, strzał z dystansu, długi przerzut i potrafi zagrać prostopadłą piłkę.
Odpowiedz cytując