|
Największym problemem jest brak zawodnika prowadzącego grę. Jeśli chodzi o defensywnego pomocnika, to dziwię się że nikt nie sprawdza na tej pozycji Sadloka. W reprezentacji młodzieżowej występował na tej pozycji. Ma dobre statystki w odbiorze, strzał z dystansu, długi przerzut i potrafi zagrać prostopadłą piłkę.
|