Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73203
Stary 06.02.2016, 17:14
Wg mnie Jovic jest pierwszym wyborem, Bartosz alternatywą i zadatkiem na dobrego gracza, którego trzymając pół sezonu na ławce nie rozwiniemy. Dla 3 zawodników mogących grać na prawej obronie nie ma miejsca, patrząc choćby że w kadrze jest 1 nominalny defensywny pomocnik (Alan Uryga). Burliga owszem może grać na kilku pozycjach ale np. skrzydłowy z niego żaden.
Odpowiedz cytując