Pierwszy sezon mistrzostwo elegancko, choć moi piłkarze pod koniec sezonu mocno spuchli i musiałem posiłkować się Żemło czy Handzlikiem, którzy, o dziwo, ładnie sobie radzili. W bitwie o LM odpadłem z APOELem

na pocieszenie Liga Europejska, więc teraz tylko ciułać pieniążki i wykonać marsz ku potędze
