Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6650
Stary 06.02.2016, 15:32
Pierwszy sezon mistrzostwo elegancko, choć moi piłkarze pod koniec sezonu mocno spuchli i musiałem posiłkować się Żemło czy Handzlikiem, którzy, o dziwo, ładnie sobie radzili. W bitwie o LM odpadłem z APOELem na pocieszenie Liga Europejska, więc teraz tylko ciułać pieniążki i wykonać marsz ku potędze
Odpowiedz cytując