Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73189
Stary 06.02.2016, 12:05
Osobiście przeczuwałem, że tak się stanie. Ostatnie pół roku Burligi w Wiśle było bezbarwne, a na prawej obronie mamy obecnie trzech zawodników (Jovic, Burliga i grający coraz lepiej Bartosz), pozyskaliśmy Pietrzaka więc na LO też mamy alternatywę dla Sadloka.
Osobiście jeśli jagielonia zaproponuje sensowne pieniądze sprzedałbym już teraz.

Wg. doniesień medialnych, nasz klub złożył ofertę transferową zawodnikowi 7 drużyny chorwackiej ekstraklasy. To Petar Brela-22 lata, http://www.transfermarkt.pl/petar-br...spieler/160471
Wygląda na to, że w grę wchodzi transfer gotówkowy.
Chcemy pozyskać również czeskiego bramkarza, którego nazwisko owiane jest tajemnicą.

Źródło http://www.futmal.pl/news,39434.html
Odpowiedz cytując