KOMINEK napisał(a):

a może ile jeszcze do ......y nędzy baboli Guzmica, przecież on się do A-klasy nie nadaje.
Albo co robi ten parodysta Małecki .
Jak się na kogoś uweźmiecie to nie ma przeproś że ktoś inny gra dramat my mamy swoje kozły ofiarne i będziemy się ich trzymać .
|
Mam te same zdanie, Buchalik nie ma żadnych tatuaży to nie ma taryfy ulgowej..
Małecki dramat, możliwe że sieknie jakiegoś gola w 3 czy 8 kolejce, ale czy o to chodzi byśmy wymieniali kto najsłabsze ogniwo? Póki co widzę to tak na Śląsk:
nie wiem - Bartosz, Głowa, Rysiek(mecz o 20.30 może światła nie zauważyć),Sadlok - Uryga, Pietrzak - Bałaszow, Brożek, Guerrier - Ondrasek, choć pewnie z dwójki Brożek, Ondrasek wyjdzie jeden w podstawie więc Małecki w zastępstwie lub Crivellaro..
Prawa obrona: Bartosz, Jovic, Burliga hehe i co teraz

Kontuzje i kartki niby są ale na dłuższą metę ktoś z nich będzie grał na innej pozycji.. Zdziwię się jak podpiszą z Burligą nowy kontrakt..