KOMINEK napisał(a): 
a może ile jeszcze do ......y nędzy baboli Guzmica, przecież on się do A-klasy nie nadaje.
Albo co robi ten parodysta Małecki .
Jak się na kogoś uweźmiecie to nie ma przeproś że ktoś inny gra dramat my mamy swoje kozły ofiarne i będziemy się ich trzymać .
|
Nie majacz.
"Nie dla ligi, nie dla mody, nie dla żadnego szpanu, nigdy nie zaliczaj nas do stada tych baranów..."
|