Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6073
Stary 05.02.2016, 21:58
Sami napisał(a):Wyświetl post
Ile jeszcze w bramce bedzie stal ten recznik Buchalik?
Do ....y nędzy, przecież on się do A-klasy nie nadaje
a może ile jeszcze do ......y nędzy baboli Guzmica, przecież on się do A-klasy nie nadaje.

Albo co robi ten parodysta Małecki .

Jak się na kogoś uweźmiecie to nie ma przeproś że ktoś inny gra dramat my mamy swoje kozły ofiarne i będziemy się ich trzymać .
Odpowiedz cytując