Sami napisał(a):

Ile jeszcze w bramce bedzie stal ten recznik Buchalik?
Do ....y nędzy, przecież on się do A-klasy nie nadaje
|
a może ile jeszcze do ......y nędzy baboli Guzmica, przecież on się do A-klasy nie nadaje.
Albo co robi ten parodysta Małecki .
Jak się na kogoś uweźmiecie to nie ma przeproś że ktoś inny gra dramat my mamy swoje kozły ofiarne i będziemy się ich trzymać .