|
+ Bartosz, Drzazga, Crivellaro, Popović, BAŁASZOW
- Buchalik, GUZMICS, Małecki, Jović (ale grał w środku pola), Guerrier, w sumie trochę Boguski
Solidnie, ale bez fajerwerków Żemło, Pietrzak, Miśkiewicz, Głowa też nie czarował, ale i nie było kiedy i po co. Kulała głównie skuteczność, Górnik miał może 3 dobre akcje w całym meczu, strzelił 2 gole, w tym I po obcince Guzmicsa a drugi po złym ustawieniu Buchala. My mieliśmy z 6-8 celnych strzałów, ale trochę flaków, trochę za łatwych, przy 3 popisał się Janukiewicz, do tego sporo lutowania ponad siatkami (często w dach) i problemy z wygraniem główki po wrzutkach, dobrze bitych przez Crivellaro, słabo za to przez Bałaszowa (miał chyba 2 czy 3 próby) i Małeckiego. Taktycznie brak Drzazgi (czy ogólnie nominalnego napastnika) w I połowie robił chaos, bo Mały jest skrajnie ograniczony schematycznie i cały czas dublował skrzydło, zazwyczaj lewe, Bałaszowa, zostawiał pustkę w środku i często jeszcze ściągał więcej krycia, mimo to Ukrainiec coś pokręcił, powrzucał, Mały nic, dramat.
|