Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 05.02.2016, 13:42
Ja też posiadam całkiem pokaźną kolekcję szali przeróżnych... z miast, w których byłem przywoziłem szalik klubu piłkarskiego. I jak w końcu dorobię się jakichś większych środków, to zrobię sobie taką wiszącą, trójdrzwiową gablotę, podświetloną, otwieraną jak ołtarz Wita Stwosza. I tam będą wisiały szaliczki
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując