Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18528
Stary 05.02.2016, 11:04
To ja już wolę Chikhaouiego (http://www.transfermarkt.pl/yassine-.../spieler/39989)

No ale faktycznie, jakby była Parzyszek u nas jeszcze jakimś cudem to ja nie mam pytań, 2 bardzo solidnych i doświadczonych napastników, a do tego 2 młodych (w czym jeden już trochę ograny)

Jeżeli teoretycznie negocjujemy jeszcze jakiś transfer pomocnika i bramkarza to najbardziej bym się cieszył z przyjścia Chrapka, o ile to w ogóle możliwe. Do bramkarzy nie mamy szczęścia ostatnio, żeby jednego z równą formą na dłużej mieć, ale taki Misiek/Buchal do końca sezonu wystarczą, potem jeden z nich zapewne odejdzie i przyjdzie nowy pierwszy/drugi bramkarz
Odpowiedz cytując