To ja już wolę Chikhaouiego (
http://www.transfermarkt.pl/yassine-.../spieler/39989)
No ale faktycznie, jakby była Parzyszek u nas jeszcze jakimś cudem to ja nie mam pytań, 2 bardzo solidnych i doświadczonych napastników, a do tego 2 młodych (w czym jeden już trochę ograny)
Jeżeli teoretycznie negocjujemy jeszcze jakiś transfer pomocnika i bramkarza to najbardziej bym się cieszył z przyjścia Chrapka, o ile to w ogóle możliwe. Do bramkarzy nie mamy szczęścia ostatnio, żeby jednego z równą formą na dłużej mieć, ale taki Misiek/Buchal do końca sezonu wystarczą, potem jeden z nich zapewne odejdzie i przyjdzie nowy pierwszy/drugi bramkarz
