Wyświetl pojedynczy post
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 04.02.2016, 22:20
Ja sobie przyszyłem dwie pętelki na końcach mniej-więcej w 2/3 szerokości i zawiesiłem. W razie czego dwa ciachnięcia nożyczkami i nie ma śladu, ale wymaga trochę pracy przy kilkunastu/kilkudziesięciu szalikach.
Odpowiedz cytując