|
Cześć,
Przeszukałem forum ale nie mogłem znaleźć dokładnych informacji dot. zawieszania szali na ścianie. Zebrałem już skromną kolekcje szalików i chciałbym je zawiesić na ścianie. Co polecacie ? Na innym forum przeczytałem że można użyć masy mocującej lub listwy co o tym sądzicie ? Niszczy to szale ?
Dzięki za każdą odpowiedź a jeżeli temat się powtórzył to przepraszam .
Pozdrawiam
Jazda Jazda Jazda !!! Biała Gwiazda !!!
|