Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11243
Stary 04.02.2016, 19:50
Dariook napisał(a):Wyświetl post
A niby TF na koszulkach to sobie tak charytatywnie siedzi? Myslicie ze jak pojawi sie bzdurna Coca-cola to najebie nam wiecej sosu niz TF i rozdupcymy lige w pył? To powodzenia, czas pakowac tornister.
Nie ma sponsora, bo nikt nie chce dac wiecej kasy niz przelewa TF z tego tytulu, proste. Jesli z TF na przelewie widnialo by 0zl, to na koszulkach byscie mieli juz dawno, warzywniak osiedlowy lub producenta kocich kuwet.
Tu akurat się nie zgodzę. Przecież Coca-cola będzie takim samym sponsorem jak wcześniej Bet-at-home, Tyskie czy Era. Wątpie, że ma to jakiś duży związek z ilością kasy od Bossa. To, że nie ma reklamy to prawdopodobnie sponsorzy za mało dają. Wisła tą reklamę wycenia na więcej, a im się to nie kalkuluje.
Odpowiedz cytując