|
Też się zgadzam. Nosz.... nie spodziewałbym się.
Albo klub poważnie traktuje wyzwania sportowe, a za tym idzie wzrasta frekwencja i przychody, albo robimy sobie śmichy-chichy
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|