Cytat:
|
- Jeżeli już było się związanym z Lechem, to nie powinno się odejść do Legii, bo kibiców rozjuszy ta sytuacja. Dlatego ja, jako wiślak, czy jagiellończyk nigdy nie podejmowałem rozmów z Legią, czy Cracovią, bo wiedziałem, że te kluby nie pałają miłością do siebie i miałbym tylko i wyłącznie kłopoty. Wolałem sobie oszczędzić tych sytuacji, które będą czekały Cierzniaka czy Hamalainena.
|
~fragment wypowiedzi Tomka Frankowskiego w wywiadzie dla Interii.
CAŁOŚĆ