Wyświetl pojedynczy post
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11112
Stary 04.02.2016, 14:10
Cytat:
- Jeżeli już było się związanym z Lechem, to nie powinno się odejść do Legii, bo kibiców rozjuszy ta sytuacja. Dlatego ja, jako wiślak, czy jagiellończyk nigdy nie podejmowałem rozmów z Legią, czy Cracovią, bo wiedziałem, że te kluby nie pałają miłością do siebie i miałbym tylko i wyłącznie kłopoty. Wolałem sobie oszczędzić tych sytuacji, które będą czekały Cierzniaka czy Hamalainena.
~fragment wypowiedzi Tomka Frankowskiego w wywiadzie dla Interii. CAŁOŚĆ
Odpowiedz cytując