Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73139
Stary 04.02.2016, 10:36
17wojownik napisał(a):Wyświetl post
Poważni piłkarze już nie chcą u nas grać, tylko dlatego że Wisła.

Do końca okienka 5 dni, wierzę w to, że Legia pęknie i zapłaci.
Poważni piłkarze nie wybiorą oferty z Polski. Nam zostaje szukać młodych piłkarzy w niższych ligach i sprzedawać ich później z zyskiem.

Okno transferowe zostanie zamknięte 29 lutego, więc nie wiem skąd wziąłeś te 5 dni.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując