17wojownik napisał(a):

Poważni piłkarze już nie chcą u nas grać, tylko dlatego że Wisła.
Do końca okienka 5 dni, wierzę w to, że Legia pęknie i zapłaci.
|
Poważni piłkarze nie wybiorą oferty z Polski. Nam zostaje szukać młodych piłkarzy w niższych ligach i sprzedawać ich później z zyskiem.
Okno transferowe zostanie zamknięte 29 lutego, więc nie wiem skąd wziąłeś te 5 dni.