Temat
:
Interaktywne Centrum Historii Wisły Kraków.
Wyświetl pojedynczy post
17wojownik
Member
Od: 10.2015
Skąd: Prądnik Biały
Offline
#
97
04.02.2016, 09:59
Kiedyś był taki temat:
http://skwk.pl/tswisla/16-towarzystw...ly-krakow.html
Można było wpłacać darowizny ~cegiełki. Wie ktoś, na czym to stanęło? Później na wiślackich stronach sprawa umilkła.
17wojownik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 17wojownik
Znajdź inne posty napisane przez 17wojownik