Wyświetl pojedynczy post
17wojownik
Member
 
 
Od: 10.2015
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 04.02.2016, 09:59
Kiedyś był taki temat:
http://skwk.pl/tswisla/16-towarzystw...ly-krakow.html

Można było wpłacać darowizny ~cegiełki. Wie ktoś, na czym to stanęło? Później na wiślackich stronach sprawa umilkła.
Odpowiedz cytując