Wyświetl pojedynczy post
slams
Junior Member
 
Od: 09.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73137
Stary 04.02.2016, 09:25
Powielam prośbę już kliku przedmówców przede mną, skończmy temat Cierzniaka
ten człowiek jest skończony u nas, nie warto o tym już pisać. Został zesłany do rezerw
i niech tam zostanie do końca kontraktu, chyba że "koralik" zaproponuje godziwe pieniądze,
jak nie to temat należało by skoczyć bo moim zdaniem nie warto się dalej nad tym rozpisywać.
Odpowiedz cytując