|
Powielam prośbę już kliku przedmówców przede mną, skończmy temat Cierzniaka
ten człowiek jest skończony u nas, nie warto o tym już pisać. Został zesłany do rezerw
i niech tam zostanie do końca kontraktu, chyba że "koralik" zaproponuje godziwe pieniądze,
jak nie to temat należało by skoczyć bo moim zdaniem nie warto się dalej nad tym rozpisywać.
|