GonzoNS napisał(a):

Pierwszego i jedynego bramkarza a nie czwartego , zresztą poczekajmy miesiąc półtory, chciałbym aby było ok, ale mając dwóch Michałków, z których żaden nie potrafi się oderwać od linii bramkowej nie wróże nic dobrego.
|
Czwartego na liście płac..