Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dusigrosz
Junior Member
Od: 01.2016
Offline
#
73134
04.02.2016, 01:57
Jak myślicie po co klub wydał komunikat specjalnie, że Cierżniak ląduje w rezerwach ? Po to żeby podbić cenę, niech wiedzą, że tu się nikt pieprzyć nie będzie z objawieniem jednej rundy
.
dusigrosz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dusigrosz
Znajdź inne posty napisane przez dusigrosz