Wyświetl pojedynczy post
dusigrosz
Junior Member
 
Od: 01.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73134
Stary 04.02.2016, 01:57
Jak myślicie po co klub wydał komunikat specjalnie, że Cierżniak ląduje w rezerwach ? Po to żeby podbić cenę, niech wiedzą, że tu się nikt pieprzyć nie będzie z objawieniem jednej rundy .
Odpowiedz cytując