Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73132
Stary 03.02.2016, 22:33
felipe napisał(a):Wyświetl post
A ja jakos czuję, że Wisła dogada się w kwestii Cierzniaka z Legią, a to całe zesłanie bramkarza do rezerw to zwykła pokazówka na podbicie ceny. Za biedny klub na unoszenie się honorem. Leśnodorski zabrzęczy monetami i Wisła się ugnie.

Choć chciałbym się mylić.
A niech się dogadują. Byle na naszych ( czytaj: mocno chujowych dla Legii) warunkach. Inaczej niech się buja po kartofliskach bez treningu z szansą na znaczący spadek formy.
Odpowiedz cytując