felipe napisał(a):

A ja jakos czuję, że Wisła dogada się w kwestii Cierzniaka z Legią, a to całe zesłanie bramkarza do rezerw to zwykła pokazówka na podbicie ceny. Za biedny klub na unoszenie się honorem. Leśnodorski zabrzęczy monetami i Wisła się ugnie.
Choć chciałbym się mylić.
|
A niech się dogadują. Byle na naszych ( czytaj: mocno chujowych dla Legii) warunkach. Inaczej niech się buja po kartofliskach bez treningu z szansą na znaczący spadek formy.