Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73131
Stary 03.02.2016, 22:27
A ja jakos czuję, że Wisła dogada się w kwestii Cierzniaka z Legią, a to całe zesłanie bramkarza do rezerw to zwykła pokazówka na podbicie ceny. Za biedny klub na unoszenie się honorem. Leśnodorski zabrzęczy monetami i Wisła się ugnie.

Choć chciałbym się mylić.
Odpowiedz cytując