saklak1906 napisał(a):

|
Oddam tanio rękawice tej warszawskiej kur.y które kupiłem na akcji gwiazdy dla Bialej Gwiazdy
|
Jedyne słuszne podsumowanie tej parówy RC
Może kupią od Ciebie wszystkie te ....eczki pro-cwksowe, które wypisują teraz takie brednie o Wisełce. Niech leśnojebski się nauczy, że nie wszyscy tańczą tak , jak im on zagra. I nie zmienią tego ani sponsorowane artykuły przez menago Radka, ani też co raz to lepsze artykuly wesło.
Brawo jeszcze raz dla Bogusława Cupiała za stanowczość i podkreślenie, że lojalność i honor to ważniejsze wartości od pieniądza.