Grisza1 napisał(a):

W związku z oficjalnym przesunięciem Cierzniaka do rezerw, mam pytanie: czy w rezerwach musi trenować na pozycji bramkarza? Może wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jego przyszłego pracodawcy i kibiców z Warszawy, można by mu umożliwić podtrzymanie rytmu meczowego? Można by go przekwalifikować na pół roku np. na skrzydłowego i pozwolić trenować i grać co 90 minut w każdym meczu na tej pozycji, żeby nie wypadł z rytmu meczowego przed pójściem do Legii?
|
Jeśli Daniel Kokosiński z Polonii (btw wtedy to weszlo miało bekę z zsyłania do rezerw - a teraz wielkie larum) - mógł przez 8h chodzić po schodach to tak naprawdę znaczy, że można oddelegować Cierzniaka do jakichkolwiek idiotycznych mniej lub bardziej zajęć.
W krakowskich Castoramach, gdy pracowników chcą zmusić do odejścia to każą im wykładać farby na regał po czym je zdejmować i tak całą dniówkę. Może to jest sposób?