|
o ja pierduuuuu... Pół roku temu większość nie wiedziała kto to Cierzniak a lamenty tu takie jakby co najmniej Brożek poszedł do Kauflandu. Był chłop, nie ma chłopa, trzymamy kciuki za Michałów. O Cierzniaka niech się martwi CWKS bo ma pewnie teraz zgryz czy te dwa miliony co ma pewnie wydać w czasie kontraktu to nie pójdą w piach.
Czego im serdecznie życzę.
Kibic z sektora A wizytówką klubu
|