|
Ponoć Cierzniak będzie na najbliższym meczu na R22 na sektorze rodzinnym. W związku z tym znacznie wzrosła ilość kupionych biletów na ten sektor. Przeważają młodzi ojcowie w wieku 19-25 lat.
Jestem bardzo wzruszony że nagle cała Polska tak interesuje się naszymi finansami że tak bardzo chce żebyśmy mieli naprawdę dobrego bramkarza do końca tego sezonu.
Dziękuję ci warszawko przepraszam Polsko że tak dbacie o nas. Nie wierzyłem w Was tak mi teraz głupio.
W ramach kary i pokuty obiecujemy że będziemy grali gorszym bramkarzem a Cierzniaka będziemy oszczędzać dla Was. Będzie odpoczywał sobie na ławce żeby się nie męczył i był cały i niezmęczony dla Was kochani.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 03.02.2016 o godz. 21:15.
|