Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73121
Stary 03.02.2016, 21:03
Oczywiście obaj mogli podpisać kontrakty z kim chcieli, ale do czerwca obowiązują ich kontrakty w Wiśle Kraków i jak BL chce pana C w klubie to niech becaluje przykładowo 300 tysięcy euro, w końcu Hull tyle dało za Kuciaka, bo miał klauzule, a Cierzniak klauzuli nie ma.
A jak nie pasuje to po zakończeniu rozgrywek trenerzy powinni do końca ich kontraktów rozpisać trening siłowy i codzienną obecność w klubowej siłowni do 30 czerwca włącznie.
A jak Pan C. przyniesie zwolnienie - to informacja do ZUS - czy aby nie symuluje i wówczas kara finansowa.
Jak chłopaki po dobrze przepracowanym czerwcu wylądują wymarzonym klubie to na pewno się tam przydadzą....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując