Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
73119
03.02.2016, 20:47
wolfu
napisał(a):
Widzę, że w oczach wielu Misiek z ręcznika awansował na "w sumie kiedyś był dobry, trzymam kciuki"
Trzeba trzymać kciuki za obu Miśków w tej sytuacji,cóż innego pozostało..
arti