Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73118
Stary 03.02.2016, 20:41
Przesunięcie Cierzniaka i tego drugiego młokosa (nawet nie pamiętam jak ma na nazwisko) do rezerw i pokazanie Legii wała to doskonały chwyt marketingowy. Dla mnie bomba a i warszawska ladacznica jeszcze straci, bo już widzę jak będą sobie radzić z Malarzem, chyba że spocony Koralik kogoś znajdzie na pół roku w co wątpie. Także co jak co Wisła interesów z Legią nie robi i tak ma być.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując