|
Przesunięcie Cierzniaka i tego drugiego młokosa (nawet nie pamiętam jak ma na nazwisko) do rezerw i pokazanie Legii wała to doskonały chwyt marketingowy. Dla mnie bomba a i warszawska ladacznica jeszcze straci, bo już widzę jak będą sobie radzić z Malarzem, chyba że spocony Koralik kogoś znajdzie na pół roku w co wątpie. Także co jak co Wisła interesów z Legią nie robi i tak ma być.
|