wściekłe pięści węża napisał(a):

Rozumiem i też ubolewam nad tym jak teraz wygląda profil internetowego kibica Wisły.
Co do samego Miśka zaś, to jego liczby ze sparingów napawają lekkim optymizmem. Oby dzięki tym występom zyskał trochę więcej pewności siebie, popracował nad grą nogami + przedpolu i będzie dobrze.
|
W Wiśle juz trochę jest powinien pracować cały czas nad tymi nogami...