Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73112
Stary 03.02.2016, 19:31
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem i też ubolewam nad tym jak teraz wygląda profil internetowego kibica Wisły.

Co do samego Miśka zaś, to jego liczby ze sparingów napawają lekkim optymizmem. Oby dzięki tym występom zyskał trochę więcej pewności siebie, popracował nad grą nogami + przedpolu i będzie dobrze.
W Wiśle juz trochę jest powinien pracować cały czas nad tymi nogami...
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując