Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73108
Stary 03.02.2016, 19:04
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że w oczach wielu Misiek z ręcznika awansował na "w sumie kiedyś był dobry, trzymam kciuki"
Kwestionujesz to, że kiedyś był dobry?

Oczywiście, że należy mu życzyć powodzenia i trzymać kciuki. Każdy rozsądny kibic Wisły tak zrobi. A mniej rozsądny malkontent z tego forum chcąc pokazać jaki potrafi być sarkastyczny będzie sprzedawał smuty o tym, że koniec Wisły jest bliski i krytykował wszystkich piłkarzy. Bo w końcu on jest forumowiczem - ma prawo jechać po piłkarzach Wisły w niewybredny sposób.
Ostatnio edytowane przez wściekłe pięści węża : 03.02.2016 o godz. 19:06.
Odpowiedz cytując