wolfu napisał(a):

|
Widzę, że w oczach wielu Misiek z ręcznika awansował na "w sumie kiedyś był dobry, trzymam kciuki"
|
Kwestionujesz to, że kiedyś był dobry?
Oczywiście, że należy mu życzyć powodzenia i trzymać kciuki. Każdy rozsądny kibic Wisły tak zrobi. A mniej rozsądny malkontent z tego forum chcąc pokazać jaki potrafi być sarkastyczny będzie sprzedawał smuty o tym, że koniec Wisły jest bliski i krytykował wszystkich piłkarzy. Bo w końcu on jest forumowiczem - ma prawo jechać po piłkarzach Wisły w niewybredny sposób.