picasso napisał(a):

|
hmmm chyba duzo zalezy od tego co jest w kontrakcie.jeśli ma tam wpisana pozycje 'bramkarz" to nie możemy go pewnie przesunąć gdzie indziej bo mialby podstawy do uniewazneinia kontraktu.ale jeżeli nie jest to az tak szczegołowe to zrobilbym z neigo stróża nocnego
|
Stróże mogą się w nocy zdrzemnąć

Może by go klub wysyłał rozdawać autografy w czasie meczów, tylko nie na sektor rodzinny,ale na C
