Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73105
Stary 03.02.2016, 18:32
picasso napisał(a):Wyświetl post
hmmm chyba duzo zalezy od tego co jest w kontrakcie.jeśli ma tam wpisana pozycje 'bramkarz" to nie możemy go pewnie przesunąć gdzie indziej bo mialby podstawy do uniewazneinia kontraktu.ale jeżeli nie jest to az tak szczegołowe to zrobilbym z neigo stróża nocnego
Stróże mogą się w nocy zdrzemnąć Może by go klub wysyłał rozdawać autografy w czasie meczów, tylko nie na sektor rodzinny,ale na C
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując