Grisza1 napisał(a):

W związku z oficjalnym przesunięciem Cierzniaka do rezerw, mam pytanie: czy w rezerwach musi trenować na pozycji bramkarza? Może wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jego przyszłego pracodawcy i kibiców z Warszawy, można by mu umożliwić podtrzymanie rytmu meczowego? Można by go przekwalifikować na pół roku np. na skrzydłowego i pozwolić trenować i grać co 90 minut w każdym meczu na tej pozycji, żeby nie wypadł z rytmu meczowego przed pójściem do Legii?
|
hmmm chyba duzo zalezy od tego co jest w kontrakcie.jeśli ma tam wpisana pozycje 'bramkarz" to nie możemy go pewnie przesunąć gdzie indziej bo mialby podstawy do uniewazneinia kontraktu.ale jeżeli nie jest to az tak szczegołowe to zrobilbym z neigo stróża nocnego