W związku z oficjalnym przesunięciem Cierzniaka do rezerw, mam pytanie: czy w rezerwach musi trenować na pozycji bramkarza? Może wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jego przyszłego pracodawcy i kibiców z Warszawy, można by mu umożliwić podtrzymanie rytmu meczowego? Można by go przekwalifikować na pół roku np. na skrzydłowego i pozwolić trenować i grać co 90 minut w każdym meczu na tej pozycji, żeby nie wypadł z rytmu meczowego przed pójściem do Legii?
